Kadra

Mgr Marta Wraga-MaziarzDyrektor Przedszkola i Żłobka

Absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunkach pedagogika opiekuńczo-wychowawcza i resocjalizacja. Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Pedagogika Wczesnoszkolna z Elementami Pedagogiki Przedszkolnej oraz studiów podyplomowe na kierunku Logopedia Wczesnoszkolna i Przedszkolna. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała podczas wyjazdów na kolonie jako wychowawca grupy oraz pracując z dziećmi w przedszkolu. Jest wieloletnim kuratorem społecznym i mamą dwóch córek, więc temat opieki i wychowania czerpie także z praktyki. W przedszkolu jest odpowiedzialna za bezpieczeństwo dzieci oraz pracę nauczycieli i opiekunów poszczególnych grup.

 

W pracy z przedszkolakami tworzymy miłą i domową atmosferę, koncentrując się na odkrywaniu potencjału każdego dziecka. Poprzez indywidualne podejście staramy się wyszukiwać oraz rozwijać uzdolnienia i zainteresowania maluchów. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze, sprzyjającej wszechstronnemu rozwojowi dziecka.

Praca z dziećmi jest naszą największą pasją. Wprowadzamy dziecko w wesoły i bajkowy świat przedszkola. Zapewniamy profesjonalną opiekę starając się jednocześnie stymulować twórczą aktywność dziecka oraz jego intelektualny i emocjonalny rozwój.

„Dziecko jest źródłem nadziei. Mówi ono rodzicom o celu ich życia, reprezentuje owoc ich miłości. Pozwala również myśleć o przyszłości”

Jan Paweł II

Nasze przedszkole stara się by przyszłość dzieci była lepsza…