Kadra

Mgr Marta Wraga – MaziarzDyrektor Przedszkola i Żłobka. Nauczyciel kontraktowy. Absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunkach pedagogika opiekuńczo-wychowawcza i resocjalizacja. Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Pedagogika Wczesnoszkolna z Elementami Pedagogiki Przedszkolnej oraz studiów podyplomowe na kierunku Logopedia Wczesnoszkolna i Przedszkolna. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała podczas wyjazdów na kolonie jako wychowawca grupy oraz pracując z dziećmi w przedszkolu. Jest wieloletnim kuratorem społecznym i mamą dwóch córek więc temat opieki i wychowania czerpie także z praktyki. W przedszkolu jest odpowiedzialna za bezpieczeństwo dzieci oraz pracę nauczycieli i opiekunów poszczególnych grup.

marta

Mgr Anita Górniak – ukończyła Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach, specjalność pedagogika opiekuńczo-wychowawcza i Edukację Wczesnoszkolną i Przedszkolną z terapią pedagogiczną. Cechują ją umiejętność nawiązywania dobrych kontaktów z ludźmi i silna motywacja do pracy. W przedszkolu jest wychowawcą grupy Mądre Sowy- grupa „0”.

Mgr Ewelina Osiadła wychowawca grupy 4,5 latków – Sprytne Króliki. Ukończyła Edukację przedszkolną i wczesnoszkolną (studia I i II stopnia w Rzeszowie na Uniwersytecie Rzeszowskim). Miała liczne praktyki w prowadzeniu działań opiekuńczo-wychowawczych oraz zajęć dydaktycznych w czasie trwania studiów oraz w pracy w naszym przedszkolu. Cechuje ją zaangażowanie, kreatywność oraz chęć ciągłego rozwoju.

Ewelina Bernad – wychowawca grupy 3,4 latków o nazwie Tygryski. Studiuje Edukację Wczesnoszkolną i Przedszkolną  na Uniwersytecie Rzeszowskim w Rzeszowie. Cechuje ją wysoka kultura osobista, dobra komunikacja z dziećmi, różnorodność pomysłów podczas pracy.

 

Mgr. Agnieszka Lorenty – wieloletni pracownik PCPR w Mielcu, jako osoba do pomocy w zawodowej rodzinie zastępczej. Absolwentka studiów pedagogicznych i profilaktyki społecznej/resocjalizacji. Cechuje ją pracowitość i sumienność. Prowadzi opiekę nad najmłodszymi dziećmi w żłobku w grupie Maleństwa.

 

Mgr Patrycja Śpiewak opiekuję się grupą 2,3 latków o nazwie Puchatki. Ukończyła studia wyższe o kierunku Pedagogika Zdrowia z Rehabilitacją. Jest wieloletnim animatorem kultury. Cechuje ją kreatywność, doskonałe prowadzenie i organizacja działań animacyjnych, dobra komunikacja z dziećmi. 

 

Kinga Klaus – niezawodna pomoc wychowawców i opiekunek. Miła, pracowita i kontaktowa. Cechuje ją sumienność, staranność i zaangażowanie.

 

Edwin Rucki – Instruktor, tancerz, choreograf. Swoją przygodę z tańcem rozpoczął w wieku 8 lat w Klubie Tańca Towarzyskiego Żaczek, którą później kontynuował w Krakowie („KTT Fantazja Kraków”, „szkoła tańca AS Kraków”, „KTT Styl Kraków”Od 8 lat zajmuje się również tańcem nowoczesnym, brał udział w pierwszej edycji You Can Dance oraz Polskich Kwalifikacjach do Mistrzostw Świata (Polish Qualification For Hip Hop Internationals).Przez cały czas się rozwija i szkoli u najlepszych instruktorów w Polsce: Iwona Golczak, Justyna Hawkins, Krzysztof Kulig, Andrzej Łukomski, Anna i Piotr Makowieccy i na świecie: Laure Courtellemont, Andrey Boyko, Shaun Evaristo, Alvin De Castro, Lyle Beniga, Rino Nakasone, Joey Cruz, Mike Song, Sara Lopez, Ania i  i wielu innych. W naszym przedszkolu prowadzi zajęcia taneczne.

 

Mgr Karol Bik – Ukończył  studia magisterskie na Akademii Muzycznej w zakresie sztuki muzycznej. Skończył również Państwową Szkołę Muzyczną im. Mieczysława Karłowicza w Mielcu. Prowadzi od paru lat zajęcia w przedszkolach i Państwowej Szkole Muzycznej w Mielcu. W Przedszkolu Bajkowa Akademia uczy dzieci rytmiki.

 

Ks. Piotr Wąż- Prowadzi w przedszkolu zajęcia z Religii. Uczy dzieci modlitwy i radosnego podejścia do wiary przy pomocy wesołych piosenek i tańca.

W pracy z przedszkolakami tworzymy miłą i domową atmosferę, koncentrując się na odkrywaniu potencjału każdego dziecka. Poprzez indywidualne podejście staramy się wyszukiwać oraz rozwijać uzdolnienia i zainteresowania maluchów. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze, sprzyjającej wszechstronnemu rozwojowi dziecka.

Praca z dziećmi jest naszą największą pasją. Wprowadzamy dziecko w wesoły i bajkowy świat przedszkola. Zapewniamy profesjonalną opiekę starając się jednocześnie stymulować twórczą aktywność dziecka oraz jego intelektualny i emocjonalny rozwój.

„Dziecko jest źródłem nadziei. Mówi ono rodzicom o celu ich życia, reprezentuje owoc ich miłości. Pozwala również myśleć o przyszłości”

Jan Paweł II

Nasze przedszkole stara się by przyszłość dzieci była lepsza…